Z wizytą w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Żarach


28 września 2021 r Oddział dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej odwiedziła klasa IIIc. Zajęcia z edukacji czytelniczej ,,W KRAINIE KSIĄŻEK” poprowadziła bibliotekarka pani Małgorzata Pawłowska. Była to lekcja wprowadzająca uczniów do korzystania ze zbiorów biblioteki publicznej i dbania o wypożyczone książki. Podczas wizyty dzieci odwiedziły poszczególne działy żarskiej książnicy: Pracownię Multimedialną, Czytelnię Ogólną, Salę Projekcyjną 3D, Wypożyczalnię Ogólną oraz Galerię Kolebka . Na zakończenie trzecioklasiści wysłuchali opowieści Oliviera Jeffersa pt.” Jestem dzieckiem książek”.

Wizyta w MBP w Żarach zainspirowała uczniów do stworzenia i zilustrowania książki „Jesienne wierszyki”, która to zdobi naszą bibliotekę. Zapraszamy do fotorelacji.

Anna Andrukiewicz, Wiesława Półtorak

Klasa 3c w bibliotece

fot. A. Andrukiewicz, M. Pawłowska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content