Z wizytą w Chatce Puchatka

 

   Uczniowie klasy 2d po opracowaniu lektury „Kubuś Puchatek” wybrali się w odwiedziny do Niepublicznego Przedszkola „Chatka Puchatka”. Przynieśli dla młodszych kolegów plakaty przedstawiające Kubusia i jego przyjaciół oraz własnoręcznie wykonane misie. Dzieci poczęstowały naszych uczniów małym co nieco, czyli miodkiem. Następnie oprowadzili ich po przedszkolu, które było bardzo kolorowe i wesołe. Uczniowie uczestniczyli w lekcji języka niemieckiego i angielskiego, obserwowali też zajęcia plastyczne. Zachwyceni wystrojem sal oraz miłą atmosferą panującą w przedszkolu powrócili do szkoły. 
   Maluchy zostały zaproszone na Festiwal Bajek, który odbędzie się podczas Dnia Otwartego Szkoły.
Krystyna Rewaj

fot. Krystyna Rewaj

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content