Z wizytą w Bibliotece Miejskiej

   Klasa 2a 21 listopada odwiedziła Miejską Bibliotekę Publiczną w Żarach. Uczniowie zwiedzili całą bibliotekę: wypożyczalnie dla najmłodszych, wypożyczalnie ogólną, salę 3D, salę multimedialna i czytelnie. Poznali zasady zapisania się do biblioteki. Uczestniczyli w ciekawych zajęciach czytelniczych przygotowanych prze panią bibliotekarkę. Na koniec spotkania dzieci mogły wybrać sobie książeczki i poczytać w sprzyjającej i miłej atmosferze. Zachęcamy do zapisywania się do MBP w Żarach.
Anna Andrukiewicz, Małgorzata Fedorowicz-Nalaskowska

fot. Anna Andrukiewicz

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content