Żywa lekcja historii

   Spotkanie z regionalistą, dziennikarzem i miłośnikiem historii, Panem Rafałem Szymczakiem, odbyło się dnia 17 października w naszej szkole. Uczniowie klas ósmych mogli dowiedzieć się, jakie były związki Ziemi Żarskiej z Polską na przestrzeni wieków. Temat wpisuje się w obchody Stulecia Odzyskania Niepodległości i pogłębia znajomość historii ,,Małej Ojczyzny”.
Sylwia Kocioł

fot. Sylwia Kocioł

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content