Życzenia za granicę

   Nasi uczniowie uczyli się pisać życzenia świąteczne w języku angielskim i polskim. Napisali je na ręcznie robionych kartkach świątecznych, a pomagał im w tym miś z Anglii, którego obecnie gościmy w naszej szkole. Pomysły na kartki mile mnie zaskoczyły – uczniowie wykazali się dużą kreatywnością.
   Wszystkie życzenia wysłaliśmy do 11 szkół z różnych europejskich krajów, z którymi współpracujemy w ramach programu międzynarodowego eTwinning. Jak co roku kartki, które otrzymamy z zagranicy, wywiesimy w holu szkoły. Już dostaliśmy życzenia z Finlandii i Słowenii. Czekamy na więcej.
   Zachęcam do obejrzenia filmu z pracami naszych uczniów.
Izabela Mielniczek

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content