Życzenia świąteczne po angielsku

   Zbliża się Wielkanoc i jak co roku uczniowie naszej szkoły przygotowują kartki świąteczne z życzeniami po angielsku i po polsku. Własnoręcznie zrobione kartki wysyłamy do kolegów z zagranicy w ramach projektów współpracy międzynarodowej programu eTwinning. W tym roku wymienimy się kartkami ze szkołami z Francji, Grecji i Czech. Każdy uczeń otrzyma życzenia od uczniów z innych krajów. Nasze kartki zostały już wysłane.
   Z niecierpliwością czekamy na zaadresowane do nas.
Izabela Mielniczek
Klasy czwarte piszą życzenia po angielsku:
fot. Izabela Mielniczek

Nasze kartki:

fot. Izabela Mielniczek

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content