ŻYCZENIA DLA PANI IZABELI I PANI STANISŁAWY


   Jest taki szczególny moment w życiu każdego pracującego człowieka, przejścia na zasłużony odpoczynek. Z tej okazji wyrażamy serdeczne gratulacje i wyrazy wielkiego uznania za wieloletnią pracę w naszym gronie. Dziś się żegnamy, choć mamy nadzieję, że nadarzy się jeszcze nie jedna okazja do miłych spotkań. Wyrażamy też nadzieję, że podobnie jak my wszyscy będziecie dobrze wspominać spędzone Razem z nami lata. Życzymy wielu lat w zdrowiu oraz dużo czasu na realizację swoich pasji i marzeń, na które do tej pory nie było czasu.
Z wyrazami szacunku koleżanki i koledzy z pracy.
 
fot. Patrycja Dudkiewicz

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content