Konkurs

Uczennice: Karolina Białek z kl. I g, Klaudia Kukuła z kl. I f oraz Martyna Góra z kl. III b wzięły udział w:

  • XIX Ogólnopolskim Logopedycznym Konkursie Plastycznym „W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie… i inne polskie łamańce językowe”
   Celem konkursu było: rozbudzanie twórczości plastycznej i językowej dzieci, szczególnie tych z trudnościami w mówieniu, inspiracja do zabawy słowem, rozwijanie własnej wyobraźni i oryginalności pomysłów oraz ćwiczenie sprawności językowej i manualnej. W konkursie wzięły udział dzieci w różnych kategoriach wiekowych. Konkurs cieszył się bardzo dużym powodzeniem. Na konkurs wpłynęło ponad 4500 prac, które były wykonane różnymi technikami, ciekawie i pomysłowo. Za udział w konkursie dzieci otrzymały dyplomy i niespodzianki.
Jolanta Koch

fot. Jolanta Koch

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content