XI Mikołajkowy Turniej Sportowy

   W dniu 10 grudnia w naszej szkole odbył się kolejny już XI Mikołajkowy Turniej Sportowy. Do zawodów przystąpiło 64 zawodników. W tym roku zaprezentowali się drugoklasiści. W turnieju brały udział cztery drużyny. Podczas imprezy nie brakowało emocji i dobrej zabawy. Było 7 konkurencji do pokonania. Mikołajkowy Turniej dostarczył wszystkim uczestnikom wiele radości. Był też doskonałą lekcją zdrowej rywalizacji i poprawnego kibicowania. Zwycięzcy otrzymali dyplomy. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za sportowe zachowanie się, jak i sportową rywalizację oraz gratulujemy wyników.
Prowadzący:
Wioletta Bas
Halina Kulbida-Pietrzak
fot. Halina Kulbida-Pietrzak

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content