X Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny

   Dnia 13 maja 2011roku uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie ekologicznym organizowanym przez Szkołę Podstawową nr2 w Żarach. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą z zakresu ochrony przyrody zajmując II miejsce. Reprezentacja uczniów klas trzecich w osobach: Natalia Kłobuk, Aleksandra Sinkiewicz i Piotr Bojakowski wypadli wspaniale! Podziękowania dla wychowawców klas trzecich za przygotowanie uczniów do konkursu.
Wicedyrektor Szkoły
Honorata Kryszewska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content