X Jubileuszowy Turniej Otwartych Głów

    Dnia 15 kwietnia 2011roku w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się X Jubileuszowy Turniej Otwartych Głów pod hasłem: „Odkrywamy talenty”. W konkursie brały udział żarskie szkoły podstawowe. Uczniowie zmagali się z zadaniami, z różnych dziedzin życia. Musieli odpowiadać na pytania, rozwiązywać zadania matematyczne, wykazać się umiejętnościami artystycznymi i sportowymi. Jury oceniło wszystkie sprawności. Najlepsza szkoła otrzymała Jubileuszowy Puchar! Wszyscy uczestnicy konkursu zostali poczęstowani pysznym, jubileuszowym tortem! Dziękuję nauczycielom klas trzecich za organizację konkursu.
Z pozdrowieniami wicedyrektor szkoły Honorata Kryszewska

fot. Honorata Kryszewska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content