Wyróżnienie dla Mileny

   Z dużą przyjemnością informuję,że Milena Wójtowicz uczennica kl. 8 A, otrzymała wyróżnienie w przeglądzie powiatowym Lubuskiego Festiwalu Piosenki PRO ARTE. Zmagania wokalne dla młodzieży odbywały się 18.06.2020 w Lubskim Domu Kultury.W tym roku on-line. Rada Artystyczna podkreśliła wysoki poziom artystyczny wykonawców. Gratulacje dla naszej niezawodnej wokalistki.
Izabela Kudokas-Drąg

fot. Izabela Kudokas-Drąg

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content