Wyprawa klasy 3d do Ośrodka dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy

   17 lutego 2016 r. uczniowie klasy 3d wybrali się do Ośrodka dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy.
   Zostaliśmy powitani bardzo miło i serdecznie. Na początku wizyty zaprezentowaliśmy przedstawienie pt. „Proszę państwa, oto rok” oraz taniec arabski. Następnie wzięliśmy udział w lekcji języka polskiego i warsztatach cukierniczych, w czasie których dekorowaliśmy torty.
   Po poczęstunku przygotowanym przez uczniów tamtejszej szkoły gastronomicznej wybraliśmy się w przechadzkę po szkole. Największe wrażenie wywarła na nas sala gimnastyczna z gabinetem światła i basenem z kulkami.
   Pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły.
   Dziękujemy naszej pani i Gospodarzom za tę wspaniałą wycieczkę.
Gosia Siwak, 3d

fot. Krystyna Rewaj

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content