Wyniki konkursu plastycznego

„Bezpieczne wakacje pędzlem malowane”

   Dzieci dzielą się swoimi wspomnieniami z udanych wakacji. Najważniejsze jest to, że oprócz zabawy najmłodsi coraz częściej dostrzegają niebezpieczeństwa, które mogą napotkać podczas letniego wypoczynku. Do Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. dotarło 227 prac plastycznych z całego województwa lubuskiego. Dzieci miały za zadanie wykonać rysunek ukazujący bezpieczny pobyt na wakacjach, bezpieczną podróż, bezpieczne zabawy wakacyjne. W konkursie zostały przyznane 3 miejsca oraz wyróżnienia. Z naszej szkoły SP1 wysłaliśmy z kl. I-III 60 prac. Wyróżnienie dla swojej pracy plastycznej pt. „Bezpieczne wakacje nad wodą” otrzymał Jakub Saniuk uczeń klasy trzeciej. Serdecznie mu gratulujemy, a następny konkurs już za rok. Zapraszam do udziału w konkursie plastycznym.
Opiekun konkursu plastycznego
Irena Wiącek
 

Galeria prac uczniów

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content