Wymiana maskotek – Maskotka z Wielkiej Brytanii w naszej szkole

   W ramach projektu eTwinning wymieniamy się maskotkami z kilkunastoma krajami z całej Europy. W czerwcu przyjechała do nas kolejna maskotka – miś z Anglii o imieniu Treacle. Przybył on z czerwoną walizką pełną rysunków i listów stworzonych przez dzieci z Wielkiej Brytanii. Nasi uczniowie z zainteresowaniem obejrzeli i przeczytali je, a trzecioklasiści wykonali swoje prace, które wyślemy razem z maskotką do Anglii. Pierwszoklasiści poznali nową piosenkę o misiu. Wizyta maskotki była także świetną okazją, aby poznać Wielką Brytanię. Uczniowie rozszerzyli swoją wiedzę o podstawowe fakty, rozwijając swoje umiejętności językowe.
Nauczyciel języka angielskiego
Izabela Mielniczek

FOTORELACJA
fot. Izabela Mielniczek

Prace uczniów klasy 1A i 1C

Prace naszych uczniów:

ImageChef.com

Praca klasy 6A i 6B:

ImageChef.com

ImageChef.com

Prace uczniów z Anglii:


Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content