Wymiana ekologicznych kartek świątecznych z uczniami z zagranicy

   Wymiana kartek świątecznych z uczniami z zagranicy to już tradycja naszej szkoły. Dzięki działaniom projektowym uczniowie dowiedzą się, jak święta obchodzone są w innych krajach, poznają różnice kulturowe w Europie. Uczniowie będą również doskonalić swoje umiejętności z języka angielskiego. Projekt porusza także tak ważny w dzisiejszych czasach temat ekologii – jednym z zadań jest wymiana ręcznie robionych ekologicznych kartek świątecznych przygotowanych ze zużytych materiałów. Już możemy podzielić się zdjęciami z pracy nad ekologicznymi kartkami z życzeniami w języku angielskim i polskim. Wymiana eko-kartek jest jednym z działań międzynarodowego projektu z języka angielskiego “A drop in the ocean”. Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu.
Izabela Mielniczek

Nasze prace:

Film uczniów z Czech:


 

Zdjęcie kartek uczniów z Grecji:

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content