Wycieczka klay 2a i 2c do Biblioteki Miejskiej w Żarach

   17 października odbyły się wycieczki klas 2a i 2c do Biblioteki Miejskiej w Żarach. Uczniowie poznali działy biblioteki, czytali ulubione książki, uczestniczyli w zabawach przygotowanych przez panią bibliotekarkę z działu dla dzieci. Każdy kto zechce zapisać się do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Żarach musi przyjść z rodzicem i okazać dowód tożsamości. Zachęcamy do odwiedzin żarskiej biblioteki, która dysponuje większym księgozbiorem, na jeden miesiąc można wypożyczyć aż 6 książek. MBP realizuje projekt przeznaczony dla dzieci w przedziale wiekowym 3-6 lat “Książka na start” – wszystkie zapisane do biblioteki dzieci w wieku 3-6 lat otrzymują książkę w prezencie. “Biblioteka ważnym miejscem dla człowieka”….
Anna Andrukiewicz, Małgorzata Fedorowicz – Nalaskowska

fot. Anna Andrukiewicz

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content