Wycieczka z Projektu Unijnego

   24 kwietnia uczniowie kl. 3a i 3b gimnazjum – uczestnicy Projektu Unijnego – wzięli udział w wycieczce dydaktycznej do Zielonej Góry. Mieliśmy wykład i zajęcia w Parku Naukowo-Technologicznym Uniwersytetu Zielonogórskiego, gdzie poszerzaliśmy kompetencje pod czujnym okiem pracowników naukowo-dydaktycznych UZ. Odwiedziliśmy również Centrum Nauk Przyrodniczych Keplera i Planetarium.
Alicja Kurzydło

fot: Alicja Kurzydło

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content