Wycieczka klasy 4a, 5f i 5g do Kotliny Kłodzkiej

   9 i 10 maja klasy 4a, 5f i 5g uczestniczyły w wycieczce do Kotliny Kłodzkiej. Zwiedziliśmy twierdzę w Kłodzku, gdzie chodziliśmy bardzo wąskimi i niskimi tunelami. Następnie zobaczyliśmy kopalnie w Złotym Stoku, gdzie skarbca pilnował Gnom. Mogliśmy przejechać się kolejką i przejść chodnikiem śmierci. Drugiego dnia przeciskaliśmy się szczelinami Błędnych Skał w Górach Stołowych oraz zobaczyliśmy jak wytwarza się papier w Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdrój. Wysłuchaliśmy również historii naszego Patrona Fryderyka Chopina pod jego pomnikiem.
Małgorzata Jania, Katarzyna Maciejak, Iryna Wojtiuk

fot. Małgorzata Jania

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content