Wycieczka klasy 3b gim. do Szczecina, Świnoujścia – 23-25.05.2018

   Wycieczce towarzyszyła piękna pogoda oraz dobry humor uczestników wyjazdu. Zwiedziliśmy między innymi Zamek Książąt Pomorskich, Muzeum Narodowe, Archikatedrę, Wały Chrobrego w Szczecinie. Odpoczywaliśmy w 2-hektarowym Ogrodzie Różanym – Różanka oraz aktywnie w parku nad Jeziorem Głębokim. Główną atrakcją był rejs statkiem po Zalewie Szczecińskim oraz Bałtyku; mogliśmy podziwiać faunę i florę rezerwatu położonego na 44 wyspach. Żyje tam 140 gatunków ptactwa, między innymi kormorany i bieliki. Drugi dzień wycieczki to pobyt w Świnoujściu – przepięknym kurorcie. Spędziliśmy czas nad morzem, spacerowaliśmy promenadą i podziwialiśmy rafę koralową w Muzeum Rybołówstwa. Trzeci dzień to kontynuacja zwiedzania Szczecina i zakupy w największej galerii – KASKADZIE.
Alicja Kurzydło

fot. Alicja Kurzydło

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content