Wycieczka klasy 3a do piekarni

   W piątek, 21 września 2018 r., uczniowie klasy 3a wybrali się na wycieczkę do piekarni. Obserwowali tam proces powstawania chleba. Dowiedzieli się, jakich składników używa się do wypieków. Obserwowali kolejne czynności piekarzy. Przyjrzeli się pracy maszyny do wyrabiania ciasta i piecom, w których wypieka się chleb. Oglądali gatunki chleba oraz inne wypieki ułożone na półkach w sklepie. Niektórzy z uczniów dokonali zakupu. W prezencie dzieci otrzymały do degustacji świeży bochenek chleba, a indywidualnie każdy słodki przysmak w postaci różnych ciasteczek. Na koniec dzieci podziękowały za ciekawą lekcję, wręczyły pracownikom kolorowy dyplom.
   Wycieczka była bardzo udana i pouczająca. Wszyscy wrócili zadowoleni i bogatsi o nowe doświadczenia.
W. Półtorak

fot. Wiesława Półtorak

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content