Wycieczka klasy 3a do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Żarach


Klasa 3a gościła Oddział dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Żarach dnia 1 października 2021 r. Podczas wizyty trzecioklasiści odwiedzili poszczególne działy żarskiej książnicy. Dowiedzieli się, w jaki sposób korzystać ze zbiorów działu dla najmłodszych czytelników, poznali książki i czasopisma dla dzieci. Obejrzeli stroje w Galerii Eksilibrisa i prace w Galerii Mała Kolebka.
Uczniowie po wizycie w MBP wykonali wspaniałą książę z „Przepisy z babcinej spiżarni”, w której znajdują się przepisy na jesienne zdrowie. Tu znajdziecie receptury na soki, syropy, kompoty, sałatki, ciasta, przetwory bogate w witaminy tak cenne zwłaszcza o tej porze roku.

Anna Andrukiewicz, Monika Majerska

Wycieczka do biblioteki klasy 3a
fot. A. Andrukiewicz, M. Pawłowska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content