Wycieczka klasy 2a i 2d do Kleinwelka

   W dniu 8 czerwca klasy 2a i 2d udały się na wycieczkę do Kleinwelka. Największą frajdą i zarazem wyzwaniem stały się na początku labirynty żywopłotów, z których wyjście nie było wcale łatwą sprawą. Następnie czekały na dzieci kolejne zadania – musiały się popisać swoją wiedzą ze znajomości postaci z bajek. Kolejnym punktem programu było zwiedzanie parku dinozaurów. Dziesiątki figur dinozaurów poustawiane w lesie robiły ogromne wrażenie. Było słychać nawet ich groźne wycie i pomruki. Jednak największą frajdą dla dzieci był tzw. „małpi gaj”, którego przejście stanowiło niemałą trudność. Place zabaw, ślizgawki, wodny park i park człowieka pierwotnego to kolejne atrakcje wycieczki. Było też „wykopywanie” szczątek dinozaurów, no i oczywiście na koniec kupowanie pamiątek. Dzieci wracały do domów zmęczone i pełne wrażeń.
Ewa Siatkowska

fot. Wioletta Warguła

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content