Wycieczka klasowa do Kleinwelka w Niemczech

   Labirynty, miniatury, dinozaury i ludzie pierwotni? Tak, to wszystko można było zobaczyć w Kleinwelka, gdzie 12 czerwca klasy 1c i 3c przeżyły niesamowitą przygodę. Najpierw dzieci szukały wyjścia w żywopłotowym labiryncie. Następnie w parku miniatur oglądały ponad 600 figur w rozmaitych sceneriach, w tym najmniejszą pisankę na świecie wpisaną do Księgi Rekordów Guinnessa. Na koniec w parku Saurier przekonały się, jak wyglądał świat przed milionami lat, kiedy lądy, morza i przestworza były opanowane przez dinozaury. W parku znajduje się ponad 200 rzeźb, a wśród nich słynny tyranozaur rex. Spojrzeć w oczy naturalnej wielkości łagodnym roślinożercom i potężnym drapieżnikom to dla większości było emocjonującym przeżyciem. Dodatkową atrakcję stanowił również park człowieka pierwotnego. Ale co tu więcej opowiadać, najlepiej obejrzeć poniższe zdjęcia 🙂
Krystyna Rewaj, Irena Wiącek i Karolina Wojtiuk
fot. Karolina Wojtiuk

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content