Wycieczka klas pierwszych do Bogumiłowa

   Dnia 27 września 2019 r , w ramach integracji miedzyklasowej uczniowie klas pierwszych wybrali się na wycieczkę do Bogumiłowa. Tam przez kilka godzin wspólnie spędzali aktywnie czas. Jeździły konno, obserwowały zwierzęta w mini zoo. Jeździły również na gokartach i korzystały z placu zabaw. W międzyczasie zjadły pieczone kiełbaski i pączka na deser. Czas upłynął wszystkim bardzo szybko, w miłej atmosferze. Dzieci wróciły z wycieczki zadowolone i bogatsze o nowe doświadczenia.
Wychowawcy klas pierwszych

fot. Wiesława Półtorak

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content