Wycieczka klas III do Jezior Wysokich

   8 października 2014 r. klasy III wybrały się na wycieczkę do Ośrodka Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w Jeziorach Wysokich w Nadleśnictwie Lubsko. Uczniowie uczestniczyli w lekcji o lesie, wysłuchali ciekawego wykładu o florze i faunie, zwiedzili sale wystawowe dotyczące hodowli lasu, jego użytkowania, a także ochrony przyrody. Następnie przemierzyli leśną ścieżkę dydaktyczną z pomostem i wieżą widokową. Na zakończenie dla dzieci przygotowano ognisko.
Grażyna Ćwikła, Irena Wiącek, Ewa Witkowska, Karolina Wojtiuk

fot. Karolina Wojtiuk

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content