Wycieczka do Zielonego Lasu klasy 3b i 3c


Dnia 28.10.2021r. uczniowie klasy 3b i 3c uczestniczyli w wycieczce do Zielonego Lasu. Pogoda była ładna, świeciło słońce, ale czuć było już jesienny chłód. W lesie spotkaliśmy się z Panią Leśnik, która opowiedziała nam wiele ciekawostek, jakie kryje las. Utrwaliliśmy naszą wiedzę o warstwach lasu oraz roślinach i zwierzętach w nich żyjących. Rozpoznawaliśmy gatunki różnych drzew, słuchaliśmy odgłosów lasu i zbieraliśmy kolorowe liście i szyszki. Zobaczyliśmy jak wyglądają rośliny zaatakowane przez szkodniki. Na zakończenie spaceru dzieci zwiedziły ścieżkę przyrodniczo-edukacyjną „Zielony Zakątek”. Wycieczka była wspaniałą lekcją przyrody na świeżym powietrzu. Zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły.

Izabela Olszańska

Wycieczka do Zielonego Lasu

fot. Izabela Olszańska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content