Wycieczka do straży pożarnej

   14 maja 2015r. uczniowie z kl. I g, I c i I b z naszej szkoły mieli przyjemność zobaczyć z bliska, jak wygląda praca strażaków. Dzięki życzliwości panów Strażaków dzieci mogły oglądać samochody i sprzęt pożarniczy oraz dyspozytornię. Wysłuchały również opowieści o trudnej, odpowiedzialnej i niebezpiecznej pracy strażaka oraz akcjach ratowniczo-gaśniczych. Niebywałą atrakcją dla dzieci była możliwość wejścia do wozu strażackiego oraz trzymanie węża gaśniczego napełnionego wodą.
Ewa Uchman

fot. Ewa Uchman

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content