Wycieczka do Muzeum Archeologicznego Środkowego Nadodrza w Świdnicy

   O początkach cywilizacji, o źródłach historycznych, o wynalazkach epoki kamienia, żelaza i brązu dowiedzieliśmy się podczas wycieczki do Muzeum Archeologicznego Środkowego Nadodrza w Świdnicy. Pobyt w muzeum rozpoczęliśmy od obejrzenia prezentacji multimedialnej i wysłuchania ciekawej opowieści pani kustosz na temat źródeł historycznych. Następnie chodziliśmy po salach, oglądając zbiory z minionych epok. Mogliśmy posłuchać, zobaczyć, dotknąć historii, tego, co jest dla nas tak odległe.
   Pojechaliśmy tak blisko, a przenieśliśmy się tak daleko… Warto było!
Iwona Szczuka i Bożena Masłowska
fot. Iwona Szczuka

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content