Wycieczka do MBP w Żarach klasy 1c na teatrzyk kamishibai pt. “Kotka Milusia”

5.10.2022 r. w Oddziale dla Dzieci MBP Żary gościła klasa 1c. Pierwszoklasiści wzięli udział w spotkaniu z Teatrzykiem Kamishibai. Podczas zajęć dzieci opowiadały o swoich kotach, poznały również ciekawostki o mruczkach i książeczki z tymi sympatycznymi czworonogami, następnie odbyło się głośne czytanie opowieści pt. „Kotka Milusia”. Była to historia o kotce z wyższych sfer i myszce żyjącej na wolności – bohaterkach obrazkowego teatrzyku . Na zakończenie dzieci wzięły udział w zajęciach plastycznych – ,,Mój wy marzony kotek”. Dziękujemy za wspaniałą zabawę.

Warsztaty odbyły się w ramach projektu ,,W krainie bajki” realizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Żarach. Działanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Małgorzata Pawłowska

Wycieczka do MBP w Żarach klasy 1c

fot. Edyta Lachowska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

Relacja

ANKIETA

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

grudzień 2022
Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content