WYCIECZKA DO JEZIOR WYSOKICH- Ośrodek Edukacji Przyrodniczo-Leśnej

Dnia 13 maja 2022r. (piątek) uczniowie klasy 4 a i 4 b uczestniczyli w wycieczce do Jezior Wysokich, tym samym wzięli udział w zajęciach edukacyjno-przyrodniczych – prowadzonych przez doświadczonych leśników- Państwa Mrowińskich.
Uczestnicy wycieczki wzbogacili wiedzę na temat hodowli  i ochrony lasu,  użytkowania  i kulturotwórczej roli lasu. Poznali wiele ciekawych  gatunków  drzew i krzewów z różnych stron świata oraz zapoznali się z działaniami leśników mających na celu zachowanie i ochronę zasobów leśnych,  jak również   tematyką przeciwpożarową.
Atrakcją dla uczniów było wejście na wieżę widokowo przeciwpożarową o wysokości 41 m.
Wycieczka została uwieńczona ogniskiem/pieczeniem kiełbasek i  zabawami na świeżym powietrzu.

Wychowawcy kl. 4 A i 4 B

WYCIECZKA DO JEZIOR WYSOKICH- Ośrodek Edukacji Przyrodniczo-Leśnej

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content