Współpraca międzynarodowa – projekt “My hometown”

   Nasza szkoła wzięła udział w projekcie eTwinning “My Hometown”. Celem projektu było poznanie uczniów z europejskich szkół, ich rodzinnych miast i państw. Dzięki niemu nasi uczniowie poznali inne kraje oraz ich kulturę, dowiedzieli się o podobieństwach i różnicach pomiędzy państwami, ucząc się przy tym języka angielskiego. Uczniowie wzbogacili także swoją wiedzę o Polsce i Żarach, żeby jak najlepiej przedstawić je kolegom z zagranicy. Dzieci stworzyły interaktywne plakaty o Polsce, internetowy komiks o Żarach oraz ulotki reklamujące nasze miasto. Prace w języku angielskim przekazaliśmy uczniom z innych europejskich państw. Zapraszam do obejrzenia kilku naszych prac oraz kolegów z zagranicy.
Nauczycielka języka angielskiego
Izabela Mielniczek


zary
 

Włochy
 

 

Estonia 

Grecja 

Słowacja

 
 

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content