Współpraca międzynarodowa – Program eTwinning

   Nasza szkoła bierze udział w programie eTwinning. W tym roku szkolnym nawiązaliśmy współpracę z Hiszpanią, Czechami i Chorwacją. Będziemy uczyć się języka angielskiego, wykorzystując nowoczesną technologię.

   Projekt jest realizowany w klasie IA i IC na lekcjach języka angielskiego. Uczniowie uczą się języka angielskiego, wykorzystując nowoczesną technologię. Kontaktują się i wymieniają materiały z kolegami z zagranicy.

   Życzę samych sukcesów i owocnej współpracy,

Izabela Mielniczek
nauczycielka języka angielskiego

Czym jest eTwinning?

eTwinning to społeczność szkół w Europie.


eTwinning powstał specjalnie dla szkół i przedszkoli, stwarzając możliwość międzynarodowej współpracy i wspólnej realizacji projektów edukacyjnych dla uczniów. Program oferuje wiele różnorodnych korzyści. Uczniowie naprawdę lubią eTwinningowe lekcje, ponieważ w zajmujący sposób i na żywo uczą się języków, doskonalą umiejętności komputerowe, poznają kulturę i historię innych krajów.

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content