Współpraca międzynarodowa – wymiana maskotek

   Już piąty rok nasza szkoła bierze udział w wymianie maskotek z innymi szkołami z zagranicy. Naszą maskotką jest Żaruś, który podróżuje po Europie, odwiedzając tamtejsze placówki. W zeszłym roku szkolnym maskotka odwiedziła Wielką Brytanię, Hiszpanię, Ukrainę, Chorwację i Finlandię. W tym czasie na lekcjach języka angielskiego towarzyszyły nam maskotki z tych krajów.
   W tym roku również wysłaliśmy Żarusia. Maskotka już wyruszyła w podróż do Francji. Obecnie bierzemy udział w projekcie ze szkołami w Hiszpanii, Francji, Ukrainie, Bułgarii i Turcji. Nie możemy się doczekać pluszaków z tych krajów!
Izabela Mielniczek
nauczycielka języka angielskiegoNa sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content