Wręczenie nagród – konkurs plastyczny “e-Zdrowie”

   O sukcesie Natalii Szczuki z klasy 6a pisaliśmy już wcześniej, jednak chcielibyśmy jej jeszcze raz pogratulować zdobycia II miejsca w konkursie plastycznym “e-Zdrowie”. W czwartek uczennica odebrała nagrody z rąk dyrektora NFZ w Zielonej Górze, pana Piotra Brombera, który przy tej okazji zaproponował nam dalszą współpracę i organizację ciekawych prelekcji na temat zdrowia dla naszych uczniów.

fot. K. Wojtiuk

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content