Wojewódzkie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy -Sława 2011

   23 maja ok. godz. 12 po podróży autobusem Mirela Zembik i Aleksandra Onuchowska pod opieką p. Katarzyny Król dotarły do Sławy. O godz. 14.00 rozpoczęły się Wojewódzkie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy. Przed nami było sześć stanowisk. Pierwsze dotyczyło ran otwartych, drugie poparzeń, trzecie z RKO czyli reanimacji, czwarte utraty przytomności, piąte złamania biodra, a szóste urazu głowy. W klasyfikacji końcowej zajęłyśmy czwarte miejsce. Po zawodach był czas wolny. Zwiedziłyśmy okolice jeziora i odpoczywałyśmy na plaży. Wieczorem była dyskoteka.
  Pełne wrażeń i miłych wspomnień około godziny 17.00 wróciłyśmy do domu.
Mirella Zembik i Ola Onuchowska
Sława, maj 2011 r.
 

Etap rejonowy Żary

Etap wojewódzki Sława
fot. Katarzyna Król

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content