Wojewódzki finał XV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

   W dniach 8-9 kwietnia w Kostrzynie nad Odrą odbył się wojewódzki finał XV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, w którym brało udział łącznie 77 zespołów z całego województwa, co daje ok. 800 zawodników w trzech kategoriach wiekowych U8, U10, U12 dziewcząt i chłopców. Wśród tej ogromnej liczby zawodników znaleźli się również uczniowie SP 1 z Żar, którzy na co dzień reprezentują UKS „Promień” Żary, wśród nich między innymi Michał Makowski, Julian Olejnik, Dawid Nowek (kat. U8).
Piotr Makowski

fot. Piotr Makowski

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content