Wizyta w MBP – Filia nr 3 w Żarach

   W dniach 2-9 grudnia 2014 r. uczniowie klas II odwiedzili Miejską Bibliotekę Publiczną – Filia nr 3 w Żarach, gdzie uczestniczyli w zajęciach przygotowanych przez panią Alicję Powęską. Dzieci miały okazję obejrzeć bibliotekę i jej zbiory oraz dowiedziały się, co należy zrobić, by stać się jej użytkownikami. Poza tym wysłuchały fragmentów książek, czytanych przez panią Alicję oraz rozwiązywały krzyżówki, rebusy i łamigłówki. Spotkania były niezwykle udane, a na koniec wszyscy częstowali się słodkościami z Mikołajowej skarpety.
   Celem tych spotkań jest przygotowanie uczniów do korzystania z innego typu bibliotek, a więc w pierwszej kolejności z wypożyczalni i czytelni biblioteki publicznej w swoim miejscu zamieszkania. Chcemy, aby po ukończeniu nauki w naszej szkole, nie skończyli „przygody z biblioteką i książką”.
Jolanta Koch

fot. Jolanta Koch

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content