Wizyta uczniów SP 1 w Zespole Szkół Ekonomicznych

   Dnia 05.06.2014 r. dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Żarach odwiedziły Zespół Szkół Ekonomicznych. Spotkanie to to kontynuacja współpracy ZSE i SP1. Co roku młodzież ze Szkolnego Klubu Europejskiego przy ZSE w Żarach przygotowuje program artystyczny oraz warsztaty dla dzieci o tematyce Unii Europejskiej i nie tylko. Tym razem program spotkania został poszerzony o zasady savoir-vivre’u.
   Żeby nauczyć czegoś młodsze dzieci, młodzież ponadgimnazjalna również musiała zdobyć i pogłębić swoją wiedzę. W poprzednich latach uczniowie ZSE odwiedzali dzieci w SP 1. Tym razem trzecioklasiści z SP 1 zostali zaproszeni do Ekonomika. Po warsztatach i przedstawieniu dzieci mogły zwiedzić szkołę, zobaczyć, jak uczą się starsze koleżanki i koledzy, uczestniczyć razem z nimi w zajęciach. Na koniec odbył się koncert grupy rokowej z ZSE. Tegoroczni absolwenci zagrali dla najmłodszych.
   Dzień ten należeć będzie na pewno do niezapomnianych – zarówno dla tych najmłodszych, jak i dla tych nieco starszych.
Monika Majerska

FOTORELACJA
fot. Uczniowie ZSE

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content