Wizyta uczniów klas 3b i 3c w Domu Samotnej Matki w Żarach

   W poniedziałek, 16 stycznia 217 r., uczniowie klas 3b i 3c wraz z wychowawcami, paniami Wiolettą Bas i Halina Kulbidą –Pietrzak, odwiedzili pensjonariuszy Domu Samotnej Matki w Żarach. Dzieci zaprezentowały jasełka. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej, niezwykle rodzinnej atmosferze. Mieszkańcy placówki podziękowali uczniom za wspaniałe przedstawienie.
Piotr Pałac

fot. Wioletta Bas i Halina Kulbida-Pietrzak

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content