Wizyta przedszkolaków

   W dniu 9 marca 2018 roku uczniowie klasy 1b gościli przedszkolaków z przedszkola Ence-Pence. Dzieci uczestniczyły we wspólnych zajęciach z edukacji matematycznej, układały różne kompozycje z figur geometrycznych, liczyły na kostkach oraz używały lizaków matematycznych do rozwiązywania zadań. Poznały zasady i reguły obowiązujące podczas lekcji i przerwy w szkole. Odkryły różnice nauczania szkolnego i przedszkolnego oraz dowiedziały się, że lekcja w szkole to praca i zabawa. Wielki aplauz wzbudziły tańce zaprezentowane przez przedszkolaki, a chętnie i szybko przyswojone przez uczniów klasy 1b. Wizyta w szkole sprawiła dzieciom radość i uśmiech, a współpraca układała się wzorowo, o czym świadczą skupione twarze uczestników zajęć.
Wioletta Mutwil

alt

fot. Wioletta Mutwil

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content