Wizyta przedszkolaków

   Dnia 23 marca gościliśmy dzieci z Przedszkola nr 7 w Żarach, które uczestniczyły w zajęciach lekcyjnych. Każde z nich miało możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w zakresie liczenia, rozpoznawania liter, malowania, wycinania, w grach i zabawach sportowych. Przedszkolaki zwiedziły naszą szkołę, poznały nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej oraz społeczność uczniowską klas 1-3. Wszyscy doskonale bawili się, były wspólne zdjęcia i wykonane prace.
   Dziękuję nauczycielom za ciekawie przygotowane lekcje!
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska

fot. Honorata Kryszewska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content