Wizyta klas szóstych w Gimnazjum nr 2 w Żarach

   W czwartek, 4 grudnia 2014 r., uczniowie klas szóstych wraz z wychowawcami udali się do Gimnazjum nr 2 w Żarach, wzięli tam udział w spotkaniu promującym zdrowy tryb życia, zdrowe odżywianie oraz samą szkołę. Już przecież za kilka miesięcy nasi podopieczni będą musieli zdecydować, gdzie od września rozpoczną naukę.
   W czasie spotkania dowiedzieliśmy się sporo na temat różnic między wodą mineralną a źródlaną, między jogurtem o smaku brzoskwiniowym a jogurtem brzoskwiniowym, poznaliśmy zasady zdrowego odżywiania, p. Jola Kozińska zaprezentowała fanpage`a gimnazjum na Facebooku. Zjedliśmy pyszną sałatkę owocową, później zaś wzięliśmy udział, podzieleni na grupy, w niezwykle interesujących zajęciach. Mogliśmy poćwiczyć na profesjonalnym sprzęcie w sali fitness, rozpoznawaliśmy owoce i warzywa, tańczyliśmy w rytm muzyki. Świetnie się przy tym bawiliśmy. Zwycięska grupa otrzymała wór pełen owoców.
   Dziękujemy za przygotowane zajęcia, mamy nadzieję, że już niedługo znów będziemy mogli odwiedzić Gimnazjum nr 2 w Żarach!
Piotr Pałac

fot. Piotr Pałac

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content