Święto Pieczonego Ziemniaka w klasie 2d

   21 września 2018 r. odbyło się popołudniowe spotkanie dzieci i rodziców z okazji Święta Pieczonego Ziemniaka. Były zabawy dzieci, wspólne rozmowy, poczęstunek i oczywiście pyszne pieczone ziemniaki. Czas szybko mijał i trzeba było się pożegnać. Tym bardziej, że nadchodziła burza. Na szczęście wszyscy zdążyli do domu przed ulewą…
Halina Kulbida-Pietrzakfot. Halina Kulbida-Pietrzak

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content