Świąteczny kiermasz na żarskim rynku

   W środę, 18 grudnia 2013 r., uczniowie naszej szkoły pod opieką wychowawców wzięli udział w kiermaszu na żarskim rynku. Zabawy było co nie miara. Reprezentacje szkół śpiewały dla nas piosenki i kolędy. Oczywiście nasz zespół śpiewał najpiękniej 🙂 Dla wszystkich dzieci kręciła się karuzela. I to za darmo! Przebierańcy na szczudłach częstowali nas cukierkami, a stoiska kusiły świątecznymi ozdobami i smakołykami.
   Wyobraźcie sobie, jak miło było spotkać Świętego Mikołaja i jego pomocników! Szkoda, że za oknem tak jesiennie… Ale najważniejsza jest świąteczna atmosfera. A ona gości już w naszych sercach! I to ona sprawiła, że wcale nie czuliśmy zimna.
   Władze Żar życzyły nam Wesołych Świąt! My zaś te życzenia przekazujemy Wam, Drodzy Goście naszej strony internetowej.
Edyta Talarowska

fot. Edyta Talarowska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content