Wirtualny Dzień Otwarty Szkoły


Od 14 lutego do 11 marca – na naszej stronie wirtualny Dzień Otwarty. Każdego dnia będziemy publikować filmiki prezentujące życie naszej Szkoły. Pokażemy Wam: “Szkolę w obiektywie”, “W klasie szkolnej – lekcje”, “Innowacje i projekty”, ” Sport w Jedynce”. Zapraszamy do oglądania i udostępniania naszych filmików…. I oczywiście do zapisywania dzieci.

 

 

 

 

 

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content