Tradycyjnie, tuż przed świętami- 20 grudnia odbyła się klasowa Wigilia.Były życzenia, wspólne spożywanie pysznych wigilijnych potraw oraz koncert kolęd w wykonaniu dwóch uczennic: Zoe -na gitarze i Amelki- na skrzypcach. Wszyscy poczuli klimat zbliżających się świąt.
Dziękujemy za wspólnie spędzony rok szkolny 2025/2026!
Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły słonecznych, bezpiecznych i pełnych radości wakacji. Do zobaczenia we wrześniu! ☀️ fot. Patrycja...



























