Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

   Jak co roku Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina w Żarach brała udział w 22. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczniowie pod kierunkiem p. Izy Kudokas-Drąg przygotowali najpiękniejsze piosenki, które zaprezentowali na scenie naszego miasta. Ich śpiew wprowadził w rytm całą publiczność. Ich występy podobały się wszystkim, czego dowodem były ogromne brawa. Rodzice uczniów byli z nich bardzo dumni.
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska

fot. Aleksandra Urban

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content