„Wielcy Badacze Świata” zdobywają sprawność Rycerza

   Podczas ostatnich zbiórek Gromady Zuchowej „Wielcy Badacze Świata” zdobywaliśmy sprawność Rycerza. Tworzyliśmy Kodeks Rycerski, uczyliśmy się rycerskiego Savoir Vivre`u, a także budowaliśmy zamki, w których chcielibyśmy pełnić tę zaszczytną funkcję.

   W dniu 25.05.2019 pojechaliśmy do Międzyrzecza, gdzie odbywał się Zlot Gromad Zuchowych Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP. Przeszło 200 zuchów z całego województwa wraz z kadrą wzięło udział w tych rycerskich zmaganiach. Zlot rozpoczęliśmy apelem i od razu po nim wyruszyliśmy na Grę Miejską. Podczas gry miejskiej wykonywaliśmy zadania, dzięki którym wcielalismy się w rycerzy i sprawdzaliśmy swoją zręczność. Po obiedzie czekała na nas Rycerska Parada Oszustów. Okazało się, że mamy bardzo dużą wiedzę na temat rycerstwa i znaliśmy odpowiedzi na większość pytań. Po quizie spacerem przeszliśmy na dwór zamkowy i w tych okolicznościach zakończyliśmy apelem nasz Zlot. Z dumą będziemy nosić tę sprawność na naszym ramieniu.

Pozdrawiam
Emilia Drgas

fot. Emilia Drgas

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content