Wideokonferencja z uczniami z Hiszpanii

   Uczniowie klasy 6c brali udział w wideokonferencji z kolegami z Hiszpanii (7.12.2016 r.). Spotkanie przez Skype było okazją do kontaktu z żywym językiem i przełamywania barier w mówieniu w języku obcym. Uczniowie mogli sprawdzić umiejętności językowe i porównać je do kolegów z zagranicy. Oprócz rozmów parami, nie zabrakło również wspólnego śpiewania oraz gier i zabaw ćwiczących słownictwo w języku angielskim.
   Już nie możemy doczekać się kolejnego spotkania.
Izabela Mielniczek

A oto fotorelacja ze spotkania:

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content